همکاران تجاری ما

همکارانی که به ما اعتماد کرده و از داشبورد مدیریت صدف به عنوان هسته گزارش‌ساز و داشبورد محصولات خود استفاده نموده‌اند.

درخواست همکاری
همکاری

شرکت ویرا افزاران

موضوع تفاهم‌نامه: بازاریابی و فروش داشبورد صدف و ارائه خدمات پس از فروش شامل: نصب و راه‌اندازی، آموزش و پشتیبانی.
شرکت ویرا افزاران طی یک تفاهم‌نامه از ابتدای سال ۹۳ به عنوان یکی از همکاران تجاری ما، اقدام به فروش و ارائه خدمات پشتیبانی داشبورد مدیریتی صدف می‌نماید و با اتکا به تیم فنی خود در حوزه هوش تجاری و تحلیل داده، ارزش افزوده‌ای برای داشبورد مدیریتی صدف محسوب می‌شود.

شرکت احیای هم آوایی

موضوع تفاهم‌نامه: بازاریابی و فروش داشبورد صدف و ارائه خدمات پس از فروش شامل: نصب و راه‌اندازی، آموزش و پشتیبانی.
شرکت احیای هم آوایی یک شرکت فعال در زمینه راهكارهاي نوين تجارت الكترونيكي و سیستم های مدیریت سازمانی می‌باشد . از جمله مشتریان این شرکت، شرکت‌های آب و فاضلاب کشور می‌باشند و این شرکت برای موتور گزارش‌ساز نرم‌افزارهای خود داشبورد مدیریتی صدف را انتخاب کرده است.

شرکت دیباگران الماس اسپادانا نرم افزار داشبورد مدیریتی نگاه

موضوع تفاهم‌نامه: بازاریابی، فروش، نصب و راه اندازی نرم افزار داشبورد صدف بر روی سامانه اطلاعات شرکت الماس اسپادانا که با نام تجاری داشبورد نگاه معرفی ‌می‌شود.
شرکت دیباگران الماس اسپادانا یک شرکت فعال در حوزه سيستم‌های جامع اتوماسيون اداري است و داشبورد صدف را به عنوان هسته گزارش‌ساز و داشبوردساز سیستم‌های اطلاعاتی خود انتخاب کرده است. این شرکت با نام تجاری داشبورد نگاه، تنها اطلاعات موجود در سامانه‌های اطلاعاتی شرکت الماس اسپادانا را که در اختیار مشتری است، به صورت پویا و یکپارچه در سیستم داشبورد مدیریتی عرضه می‌نماید.

شرکت فناوری اطلاعات ثانیه

موضوع تفاهم‌نامه: فعالیت در حوزه‌های داده‌کاوی و bsc و استقرار داشبورد و استفاده از داشبورد مدیریت صدف به عنوان ابزار داشبوردساز و گزارش‌ساز.
شرکت فناوری اطلاعات ثانیه با توجه به سابقه خود در حوزه‌های داده‌کاوی و هوش تجاری اقدام به خدمات مشاوره و تحلیل داده برای شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌نماید. این شرکت برای ارائه خدمات خود به مشتری ابزار داشبورد مدیریت صدف را انتخاب نموده است و با استفاده از این ابزار گزارشات و داشبوردهای مدیریتی را در اختیار مدیران و کارشناسان مخاطب خود قرار می‌دهد.